Opinie

Najnowsze opinie klientów

"Polecamy wszystkim!!! Bardzo sympatyczny i kulturalny kierowca nie do poznania, wszystko zgodnie z umową i na czas. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wynajęcia NESTORA BARONA - jeszcze raz polecamy.".

Adam i Monika

"Ekstra auto CADILLAC DE VILLE, ekstra usługa. Szczerze POLECAM!!!".

Paweł i Justyna

"Bardzo dziękujemy Pani Aneto .To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu a Nestor Baron i sesja zdjęciowa z autem retro stanowiła bardzo miły akcent. Szczerze polecam.".

Rafał i Aneta

"Gorąco polecamy usługi pani Anety. Wykazała się profesjonalizmem w tej branży. NESTOR BARON był podstawiony na wyznaczoną godzinę. A ponadto samochód wygląda super. Jest bardzo oryginalny i wyjątkowy. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!!!".

Marzena i Marek
Opinia

Sam napisz opinię

  Opinie

  Co nasi klienci mówią

  "Polecamy wszystkim!!! Bardzo sympatyczny i kulturalny kierowca nie do poznania, wszystko zgodnie z umową i na czas. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wynajęcia NESTORA BARONA - jeszcze raz polecamy."

  Adam i Monika

  "Ekstra auto CADILLAC DE VILLE, ekstra usługa. Szczerze POLECAM!!!"

  Paweł i Justyna

  "Bardzo dziękujemy Pani Aneto .To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu a Nestor Baron i sesja zdjęciowa z autem retro stanowiła bardzo miły akcent. Szczerze polecam."

  Rafał i Aneta

  "Gorąco polecamy usługi pani Anety. Wykazała się profesjonalizmem w tej branży. NESTOR BARON był podstawiony na wyznaczoną godzinę. A ponadto samochód wygląda super. Jest bardzo oryginalny i wyjątkowy. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!!!"

  Marzena i Marek

  "Super Cadillac i super obsługa! Polecam w 100%"

  Roger

  "Cadillac prezentuje się wybornie. Miałem okazję być przy sesji z Tlove i auto na żywo prezentuje się mega pięknie."

  Paweł

  "Fantastyczne auta macie! Pozdrawiam."

  Artur

  "Bardzo polecam usługi samochodu do ślubu Sealed."

  Paweł

  "Bardzo jesteśmy zadowoleni z Żoną że wybraliśmy taki właśnie samochód (NESTOR) do ślubu oraz taką obsługę. Polecamy wszystkim warto."

  Cezary

  "Jechaliśmy do ślubu Cadillaciem. Wszyscy byli zachwyceni, my również :) Ogromne auto, tylna kanapa gigantyczna."

  Marta

  "Niesamowicie ładna amerykańska limuzyna Cadillac De Ville, zrobił prawdziwą furorę, na mieście i wśród gości . Kierowca odpowiednio ubrany, sympatyczny, służący dobrą radą. Gorąco Gorąco Polecam!!!"

  Dorota i Przemek

  "Szczerze polecamy. Szykowne, stylowe i eleganckie auto retro dopełniło Naszą uroczystość. I ten kierowca z lat trzydziestych pomógł nam się rozluźnić swoim poczuciem humoru. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękujemy!"

  Asia i Cezary
  Na górę